BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

va taip va

o m. penktadienį ant manęs kiek pyktelėjo, nes aš ropščiaus ant ledo lyčių, o jis man piktai šaukė tik pabandyk dabar įlūžti, aš tave ištrauksiu ir pridaužysiu, pridaužysiu iki mirties; ne, tu nenuskęsi, aš tave mirtinai pridaužysiu. tik dėl to ir neįlūžau.

 

 

bet jei dabar vėl sakysiu, kaip viskas puiku, tai jau man kas nors tikrai kirs per galvą, taip?

tai ir nesakysiu. sakysiu, kad yra labai labai laaaabai blogai, nes… va, nes nuo šalto vandens suktuko mano duše krečia elektros srovė! žiauriai blogai, esi žmogus priverstas maudytis po per karštu dušu… :))))

 

 

užtat šiandien kaip labai kultūringa asmenybė sakiau o tai tiks žalioji arbata su citrinos gabaliukais? …bet kur jau čia, viskas baigėsi kaip visada - vanduo taip ir nespėjo užvirti, o man sakė nu bet einu su cigarete dantyse mums dar džino ir galvoju, kad kokie mes vis dėlto bomžai.

ir dar viską visaip apšnekėjom, ir, l., aš tave tai prisiminsiu iki gyvenimo galo vien už tai, kad tada, kažkurio penktadienio gilų vakarą, sakei vika, tu esi per sena, kad susirastum geresnių draugų už mus. ką jau čia, geresnių nesusirasčiau, net jei būčiau du kartus jaunesnė.

 

 

du puodus kavos ir einu miestan reikalų tvarkyti.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą