BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pradedam!

 

pranešiau šeimininkui, kad išsikraustau. pagal sutartį, turiu jį įspėti prieš du mėnesius, taip kad dar viskas toli toli, bet tuo pačiu užmoju paskambinau sesei ir pasakiau, kad mano naujoj vietoj vietos vis tiek nėra, tad ji gali pradėti imti iš manęs viską, ką tik panorės. ji truputėlį kvyktelėjo, o aš sakiau 'ir tą, ir tą, ir tą'. tik dėl kai kurių daiktų kyla abejonių, nes, pvz., kokio teleskopo visada gviešėsi senelis. aišku, sesei duoti būtų kur kas ramiau, nes kai kada nors turėsiu diiiidelį namą, galėsiu kažką atsiimti, o senelis… senelis tuoj ką nors sukonstruotų. ar bent jau patobulintų :))) (aš jums nepasakojau ”valties” istorijos pabaigos? tą liulką-valtį kažkas pavogė. senelis keikėsi, o močiutė sakė ačiū dievui. žinočiau, kas tai padarė - dar ir butelį pastatyčiau).

tik va su Pupsiku Džiugaičiu nežinau kaip bus, kaip ir reikėtų ieškoti jam naujos vietos. dabar jis pūpso (ir graudžiai inkščia laukdamas pavasario) už malkų krūvos. ai, bet gi viskas išsispręs savaime, kaip ir kiti dalykai.

ir dar - tikrai niekad negalvojau, kad taip pasakysiu/parašysiu, ir jūs gal geriau dabar prisidenkit akis ar ką, nes

aš turiu per daug rūbų.

 

taip, reikės atsirinkti. aš tiesiog noriu susikrauti vieną (ok, ne vieną. du gal) lagaminą ir išsikraustyti visai naujai. suprantat?

 

p.s. o m., pasirodo, po visų katučių ir džiugių pasakojimų kaip-čia-viskas-bus-gerai, grįžo visas įkvėptas bei pakylėtas ir skambino l. papasakoti, koks vis dėlto Nuostabus yra Pasaulis.

l. pagalvojo, kad m. girtas.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. K:

  Vo siandien man skambino I ir laabai dziugiai papasakojo apie jusu plana. Blemba ir kaip jus randat tokiu vietu gyvent? As irgi noriu kazka panasaus rast! Nu as manau jus man prie alaus kaip nors ishryshkinsit, kaip visgi deretu guvent

 2. viktorija:

  mes jau ryškinam ir ryškinam, tik paklausyt reikia:)

  …o dabar uždarom minibarą ir padedam į šoną tą 'nesvietiškai brangų carlsberg'ą', ok? o tai jau ir 'guvent', ir kablelių nerasta. pas mane prašau gražiai komentarus rašyti! (kurie mane liaupsintų ir pan.:) ) ir be sh!

 3. K:

  Aš bandau klausyt, metomai nesu pakankamai įgudęs. Minibarą uždarėm, nes iš silpnųjų gėrimų nebeliko ką gert :P Komentarus aš rašau retai, todel manau, kad ta netakto apraiška, kuri buvo mano piktžodžiavimuose (žr. anksčiau išsakytas mintis) neturetu pasikartoti, nebent kurio nors viešbučio minibaras bus turtingesnis. Grįžtant prie jusu si I - šiaip ar taip, jūs gyvensite kartu, kas netgi buvo planuota toj mažojoj I erdvej, todel aš tebelaikau savo planuose V+I rezidencijos lankymus bent karta per savaitę, jei nebus išsakyta pakankamai rimtų argumentų prieš. Aš pasakiau, ką norėjau pasakyti. Bent jau ką galėjau iki užmigdamas :) O Jūs mergos duodat

Rašyti komentarą