BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

indikatorius

kaip suprasti, kad lietuvoje blogėja gyvenimas? iš tų, kurie dirba taksistais.


gal čia tik man, bet pastaruoju metu stipriai pasikeitęs taksistų kontingentas. vieną kartą važiavau su buvusiu nt projektų vadovu ar pan., tai taip ir matėsi, kad žmogui svarbu šnekėt, nors apie ką - nelabai išmano.  tas man visą kelią aiškino ekonomikos dėsnius, ir net kai aš pavargus sakiau viskas yra ne taip, jis vis tiek toliau tarškėjo.
kitas gi taksistas, aštriai besisukinėdamas apsnigtais keliais, pasakojo, kaip sunku atsikratyti senų įpročių - mat iš vakaro užbaliavojo, rytą pramigo darbą, tai dirbti taksistu važiavo išsikvietęs taksą. (jam bepasakojant patyliukais užsisegiau saugos diržą).


o kitas buvo tai visai super ir prie bajerio - įsiropštus nusprendžiau susižinoti, ar stipriai sumažėjo klientų per šitus visus nuosmukius.
- ar jaučiasi krizė? klausiau.
- oi, aišku, kad jaučiasi!
- o. ir kuo gi?
- nu va, žmonės apie ją vien šneka ir šneka. tuo ir jaučiasi.


 


—-
aš nesuprantu, kam reikia ant manęs taip pykti, jei praleidau 24 skambučius. nu gi negirdėjau!

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. proz:

  kažkaip itin smagu tave skaityti ;)

 2. J:

  :D pralinksmino. o krizės nėra, jei vis dar važinėji taksais. ir jei taksai su taksu važiuoja į taksą, tai kokia čia krizė?

 3. viktorija:

  šiaip taksais nelabai dažnai važinėju, aš - mėgėja pasivaikščiot:) tik va čia taip išpuolė. o jei rimtai, tai krizė ateina atšuoliuoja. bet tą ir taip visi žino.

  prozerpina, ačiū. dėl tokių komentarų blog'ai ir rašomi:)

Rašyti komentarą