BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pietūs

buvau visai pamiršus, kad nepažįstami žmonės yra juokingi ir su jais reikia bendrauti.

mes užsiimam benzino siurbimu iš fūrų aiškino du veikėjai “neduokitkvėpuotduokitpakalbėt”, kurie pasikvietė mane prie savo stalo per pietus.

 

dar pasakojo, kokie jie gražūs ir aš labai pritariau, tada siūlė ženytis, nes yra dvim litrų benzo užtaupę vestuvėm, bet aš sakiau, kad sunku su bet kuriuo iš jų būtų ženytis, nes kaip gi man jaustis, kai vestuvinėse foto visi žiūrės ne į nuotaką, o į jaunikį. nes jie juk labai gražūs, varžytis tikrai negalėčiau. ir dar sakiau, kad su tokiu vyru būtų vienas Vargas, nes kitos mergos iš to grožio kristų po kojom. nu ir gerai, sakė jie, batai neišsipurvins.

ir dar sakė, kad laukčiau, nes jie eis į mano rajoną manęs ieškoti ir dainuos serenadas po langais.

 

 

o šiaip tai diena sunki, nu ir kam tiek to vyno vakar.

Rodyk draugams

kokie būna trečiadieniai

…aš pasakoju t., kas ir kaip ir ką aš apie tai manau, nes nemačiau jo begalybę laiko, o jis vis tiek neapgina ir krizena, kai kažkas išsitempia mane šokti, o dar po to sako su savo tais raštais ant rankovių tu gal visai ir panaši į hipę, aš susiraukiu ir sakau o tai gal aš ir esu hipė ir jau tada abu labai juokiamės, o jis vis įterpia ne, ne ir kai nustojam sako jau tu labiau pankė, o tada vėl sako ne, ne ir mes taip ir nenusprendę keliam rankas į viršų ir staipomės kaip tik galim, nes normaliai pakilt šokt tingim


ir t. man jau nupiešė paveikslą, kuris sau džiūsta kitam miesto gale, ta proga mes susitariam eit piešt grafiti ir išsiskirstom po lyjantį vilnių


ir kaip sau norit, va taip tik ir tegyvent

Rodyk draugams

atsarginiai rakteliai (laužimosi į motorolerį ypatumai)

tai turėjo anksčiau ar vėliau atsitikti. turėjo. užtrenkiau pupsiko bagažinėj pupsiko raktelius.

pirmiausia išvadinau save kvaiša, nes atsarginiai rakteliai yra ne tam, kad juos nešiotumeis tašėj kartu su neatsarginiais, kad būtų lengviau ir greičiau surasti nors vienus iš jų, atsarginiai rakteliai reikalingi tam, kad gulėtų namuose ir juos būtų galima pasiimti, kai užtrenktum neatsarginius. (auksinė taisyklė, užsirašom ir atsimenam)

 

va dabar pareičiau, pagriebčiau juos ir būtų nulis problemų piktai galvojau, bestumdama jį nuo kolonėlės į pakampę. ir tada suvokiau, kad nė velnio aš nepareičiau, nes buto raktai irgi bagažinėj. o atsarginiai buto raktai, kuriais taip apdairiai pasirūpinau, neguli kur nors pas kokį nors patikimą žmogų, jie saugiai užrakinti bute. (mes vis dar šnekam apie senąjį butą, nes išsikraustau penktadienį) ir raktų iš niekur gauti negaliu, nes šeimininkų per tuos metus net akyse nesu mačiusi ir net jų tel neturiu, o i. - prahoj.

 

nu, ir ką - yra ten toks plyšys tarp sėdynės ir metalo, grūdau ten ranką. kažkada, kai apžiūrinėjau, galvojau, kam gi tas plyšys, gal koks brokas. ot ir ne brokas, tas plyšys tokioms kaip aš paliktas.

sunkiai grūdau, tūpinėjau aplink ir aikčiojau, jausdama, kaip ranką palieka pusė odos ląstelių. ištraukt ištraukiau, bet dabar žinau, kad jei kas vidury miesto dvim minučių sukišęs ranką makaluotų bagažinėj ir paeiliui trauktų visokius daiktus, niekas net dėmesio neatkreiptų.

 

 

special edit for shiny, kad viskas būtų aišku ir ji viską žinotų:) (metalo ir sėdynės sudėtį bei diagramų sudarymą palieku nagrinėtis pačiai)

 

Rodyk draugams

kaip aš dabar gyvensiu

 

ogi taip ir gyvensiu - be balkono ir be stogo, ant kurio galima užlipti. grįždama bandysiu apeiti gretimo namo kaimynus, kurie neatrodo Patys Patikimiausi Žmonės pasaulyje. po kriaukle statysiu kibirą nubėgti vandeniui ir pirksiu dujas balionais. turėsiu močiutišką sekciją ir kampu sudedamą beprotiško siaurumo lovą, kaip kad pas L. tam kitam kambary. dušą dalinsiuosi su neaišku kuo (vakar balkone su t. juokėmės, kad vieną dieną tūlike rasiu kokį nors laikraštį skaitantį veikėją apžėlusiom rankom ir ex-balta maike). ir turėsiu net tris stalus! t.y. tris baldus, kurių naudingumas voliojasi kažkur netoli nulio.  

 

o žiemą - žiemą aš pirksiu malkas ir kūrensiu krosnį.

 

dar aš išsireikalausiu mažo žolės plotelio tam sodely, kuris matosi pro mano langą, ir ten skaitysiu knygas.

visos mano durys (na, beveik visos) bus rakinamos dideliais raktais, dideliais dideliais ir su šniūriukais - kaip kad kaimuose.

ir vakarais girgždindama medinius laiptus į antrą aukštą bandysiu nepažadinti kaimynų.


 

tai va taip va.

išsikraustau.

Rodyk draugams

galėčiau dirbt už antitermometrą, tikrai. norintys turėtų namie knopkę ‘ką šiandien rengiasi viktorija’, kur nuspaudus išlįstu paveiksliukas - ir tada jau ramiai galėtų elgtis priešingai. nes kai tik pagalvoju, kad vasara ir nėra čia ko, tai po to vos parvažiuoju per visą tą lietų, o sankryžose dėl prakeikto vėjo vis pasikamšau sijoną. žinoma, jei apsimūturiuoju kaip nesveika visokiais megztukais, nusprendusi, kad pasaulyje be proto šalta, saulė su pasimėgavimu tvieskia man į dešinį šoną. tai dabar mąstau, kad juk turi būti lietuvos oruose nors menkiausia sistema, pagal kurią galėčiau gyventi. nes kažkaip.

 

 

 

—–

o jei dirbčiau lėlininke, padaryčiau jasikevičių - tokį išpūstom apvaliom akim ir pakeltais antakiais; ir dar nugaroj rakteliu prisukus jis žiopčiotų ir skeryčiotų rankomis. gal dar kaip nors virvutę viršugalvy įtaisyčiau, kad vairuotojai galėtų pasikabyti ant priekinio veidrodėlio - būtų pilnas komplektas su šių dienų mados top’u iš visų langų iškišt po vėliavėlę. rinkinys vadintųsi ‘valio valio olimpiada’.

 

 

o ne, jau tris minutes sėdžiu viršvalandžių.

Rodyk draugams

karas

nu, žinokit, aš jums pasakysiu.


apie gruziją.


jei nesigilinam į visą tą dalyką, turėjo ji teisę ten viską daryti ir kokias teises turi p.o. - vakarų pozicija yra ta, kad jie palaiko gruziją. o gruziją dabar bombarduoja rusija. ir ką gi daro vakarai? jie yra ’sunerimę dėl didėjančios įtampos’. įtampos?!? sunerimę?!? ai, dar ne viskas - jie dar paskambino meškiui pasikalbėti. davai, meški, nepulk, sako. ai, ne, pulsiu, sako meškis. ir viskas, visi tyli. suprantu, kad jei jau visi pradėtų kištis, tai išeitų didelis didelis karas, ir svarbiosios galvos nusprendė, kad gruzija kaip ir neverta didelio didelio karo. o kas vertas? manau, kad ir ne mes.

Rodyk draugams

darbas, blyn.

 

taigi, o darbe, kuriam nebūna viršvalandžių, kažkaip sėdžiu jau 1,5 val per daug. ir tik sėdžiu, nes IT atsiuntė dalykus, pažiūrėjau, sakiau ten tas kažkaip, sakė joooo, kažkaip, palauk. nors abu šiek tiek krizenom, kad pagal naujus duomenis rodikliai gerėja tiesiog akyse - nieko čia juokingo, graudu iš tiesų.

tik-tak, tos nesąmonės švaisto mano gyvenimą.

ir nervų ląsteles, kas be ko.

Rodyk draugams