BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tekilos Terapija

 

“Tekilos Terapija” - viena iš puikiausių sąvokų, už kurią, deja, autorystės prisiimti negaliu. kai būna blogai blogai - darai Tekilos Terapiją.


visų pirma, tam reikia kažkokio alkoholio. nebūtinai tekilos - svarbu, kad kaip reikalas kirstų galvon. dar reikia Tam Tikro Žmogaus. tokio, kuris žinotų, ką daryti. o ką jis turi daryti tai tave nugirdyti ir leisti išsikalbėti (su visais kodėl? kooodėėėl?), ir dar supratingai bei palaikančiai linkčioti galva, kad ir ką bepasakotum. jis turi suprasti, kad kalbėsi daug ir nebūtinai viskas bus iš tiesų tai, ką galvoji. nes tokiais atvejais lieji viską, kiek tik pajėgi - žinot, kai kuriem kliūna avansu, kitiems šiaip, dėl kompanijos.


kadangi dėl situacijos, dėl kurios reikia Tekilos Terapijos, susidarymo dažnai būni prikišus nagus ir pati, kažkurioj vietoj Tam Tikras Žmogus turi tave truputį paprotinti ir paaiškinti, kaip reikia gyventi. tai jis turi padaryti įtikinamai ir vis tiek leisti suprasti, kad jis - tavo pusėj. dar Tam Tikras Žmogus turi būti pasirašantis naujiems susigalvojimams, nes būtent tokių terapijų metu kyla bent kelios idėjos/auksinės gyvenimo filosofijos (kad ir suknelių matavimasis. arba visokie ‘nuo šiol atsakomybė už mano veiksmus perleidžiama TAU. prieš bet ką darant, skambinsiu ir klausiu’).


blogiau už neišbaigtą Tekilos Terapiją būti negali. na, įsivaizduokim - vyksta vyksta Tekilos Terapija, o baigiasi alkoholis. o nuo dešimt jo neparduoda, aha! tada būna ne tik blogai blogai, tada dar ir paaiškėja, kad ta prakeikta valdžia, ir ta eina prieš tave! arba vyksta Tekilos Terapija dėl kokio nors locho, kurio, pagal Tekilos Terapijos sampratą, po to turėtum net neprisiminti, o jis vidury terapijos terkšt paskambina ir pradeda šnekėti Dalykus - nu ir vsio, visas terapijos tikslas - šuniui ant uodegos.


va čia prieinam ir tą vietą, kur turime išskirti dvi sąvokas - Tekilos Terapiją ir Šiaip Pagėrimą. kuris iš jų vyksta, nežino net Tam Tikras Žmogus, nes Terapija labai lengvai gali išvirsti į Šiaip Pagėrimą dėl dviejų priežasčių: a) ji netinkamai vykdoma; b) žmogus, kuris paskelbė apie terapijos būtinumą, pats nebuvo tikras apie jos būtinumą ir tik tikėjosi, kad Šiaip Pagėrimas pavirs į Terapiją. čia jau nėra gražu, nes Terapija gali būti iššaukta tik Rimtais Atvejais.


jei tau tenka būti Tam Tikru Žmogum, atsisakyti vykdyti Terapiją galima tik dėl ypatingai svarbių priežasčių. nes, kaip jau minėjau, ji iššaukiama tik Rimtais Atvejais. o į tai reikia atsižvelgti. nebent esi visiška kiaulė, tada gali nekreipti dėmesio.

kita vertus, jei esi visiška kiaulė, nieks tavęs ir nepasirinks būti Tam Tikru Žmogumi - jei esi visiška kiaulė, tu būsi tas žmogus, ant kurio Tekilos Terapijos metu bus varoma.


 

nugi, išsiaiškinom dar vieną svarbią savoką, galime gyventi toliau.

o aš tai RSS pakeičiau.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. kaip viskas sudetinga, pasirodo.. ((: matyt didziausia problema rast tinkama kandidata Tam Tikram Zmogui

 2. Aphex:

  Nemažesnė problema surasti ir tinkamą kiaulę :) Kadangi pasirinkus netinkamą kiaulę ir viskas gali persiversti į savigružą.

 3. tram pam pam, oi, t.y. viktorija:

  shiny, nėr ko norėt lengvai gyvent! o Tam Tikrų Žmonių reikia turėt pastoviai. va, aš tai visuomet turiu kelis rezerve;)

  aphex - na, be Padorios Kiaulės kiek sunkiau, bet juk tam ir turi Tam Tikrą Žmogų - jo darbas įtikinti, kad viskas tik į gera, kad visi - lochai, o tu tai jau aukso spurgelis. ir t.t.
  nors šiaip tai savigrauža yra vienas iš TT variantų - jei labai reikia, gali keikti ne Kiaules, o save. svarbu iškeikti taip, kad po Terapijos jau nė kiek nebesigraužtum, po Treapijos viskas turi būti dzin.

  Redagavo viktorijan 2009-01-27 08:01

Rašyti komentarą