BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pasaulinio masto tragedija

pas mane yra pelių!!!



įšuoliavau va tik ką į virtuvę, o ji kad puolė bėgt iš po kojų!!! net pamiršau, kad tokiu atveju dera suklykti - sustojau ir nebežiojau, ką daryt. tada pasiėmiau prožektorių ir ėmiau žiūrinėt po virtuvės spintelėm - nežinau, ką būčiau darius, jei būčiau tą pelę suradus, bet pabandyt surast tai reikėjo. nesupraskit blogai, tos pelės visi gražios, kai į jas iš arti pažiūri - tokios mažom juodom akutėm ir mažais pirštukais, bet tas faktas, kad jos šmirinėja po MANO valdas be mano leidimo ir dar nelauktai puola bėgt iš po kojų jau savaime yra nedovanotini poelgiai. tada skambinau mamai - nežinau kodėl, bet klūpėjau su prožektorium prie spintelės ir skambinau mamai. ji, kaip visada, sureagavo šaltai ir sakė ko tu čia, žalčius rankom sode nešioji, o dabar dėl pelės sielvartauji. parsinešk kokią gyvatę ir išgaudys. ir tada puolė pasakot, kokia turėtų būti mano kraujo grupė (nes tie lochai daktarai mano knygutėje du kartus įrašė skirtingus duomenis). ką čia kalbi, sakiau, aš dabar turiu didesnę Problemą. va kai būsiu po avarijos ar panašiai, ir man perpylinės kraują - tada ir susirūpinsiu, koks tas kraujas turėtų būti.


dabar galvoju, negaliu juk nuodų pirkti - prirys, nulįs kur į pakampę, numirs ir smirdės. spąstų irgi nenoriu, sutraiškys ją, o man po to reikės savo rankomis tuos vidurius krapštyti. fui. skolintis katę? duoti vardą ir laikyt pelę kaip augintinį? tarakonus barake juk kadais laikėm (petka su čepajevu vardai buvo. gyveno po stikline, šėrėm cukrum)


o dar iš virtuvės išeidinėdama užkliuvau už skuduro, pagalvojau, kad už didelės pelės, šį kartą nebesusilaikiau ir žvygtelėjau - ne merga būčiau, jei tokios tragedijos proga anksčiau ar vėliau balso stygų nepademonstruočiau.


 


esu įsitikinus, JI laukia, kol aš eisiu miegot ir tada lips man ant veido. brrrr. tupiu ant lovos susikėlus kojas.
o virtuvėj man reikėjo skuduriuko, prisiminiau.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. Nabagė tu nu… Aš tai dėl tarakaškių vis dar sielvartauju. Nors po to kai su ta kreida pripiešiau duše ir virtuvėje gėlių ir kitokio gėrio - nemačiau. Matyt jie labai jautrūs ir mano menas jiems visai nepatiko.

 2. Brrrrrrrrrrrrr……………………..
  Čia jau būtinai reikėtų vyro - tada spąstų, ir kad jau jis išimtų kūnelį…

 3. viktorija:

  oi, salomėja, dėl tarakonų tai užuojauta - va jie tai tikrai šlykštūs, jų kūnai tokie minkšti ir jie dauginasi kaip nežinau kas. o dar, o dar jie su savim tamposi tokius kvadratinius kiaušinius, kuriuos sutrėškus tokie kaip ir pūliai išbėga…

  pink, bet jei pagalvoji - vyras irgi šmirinės po mano valdas :D tik tiek, kad iš po kojų nebėgios (gal) :)

  ai, o aš jau susiveikiau katę! žiūrėsim, kiek bus naudos.

Rašyti komentarą