BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pagalvokim

tai aš jau matau, m. kirpimas taps kasmetine tradicija, ne kitaip. šį kartą vėl tapti pliku jis noro neišreiškė, tad pasiskolinus iš padavėjos žirkles ėmiausi tik trumpinti galus, kol atbėgusi kavinės vadybininkė ar kas toji pikta moteriškė bebūtų, ėmė baubti čia gi maitinimo įstaiga, ką jūs sau galvojat? taip ir liko kirpta pusė galvos - esu tikra, šitas reikalas jau atitaisytas kirpykloje ar bus atitaisytas artimiausiu metu. bet šiaip, m.,  kaip kad vakar “nerūpestingai” viena marškinių pusė buvo ištraukta, taip stiliaus išlaikymui galima palikti ir tą šukuoseną. pagalvok apie tai.


gi jubiliatas vakar gavo neįtikėtiną atvirutę nuo savo močiutės - viršelis toks su blizgučiais ir kalėdine žvake, dar parašyta “džiaugsmu Naujieji tegu trykšta, plevena laimės ugnele!”, o viduj po visokių palinkėjimų močiutiškai skelta aš nerimauju dėl tavo savaitgalių praleidimo, kodėl po savaitės sunkaus darbo negalėtum išsikrauti koncerte ar spektaklyje? va, l., ir tu turi apie ką pagalvoti.
o aš tai galvoju, kad viskas gražu ir gerai ir dar juokinga, nes mano kaimynė bandė sumokėti sąskaitą intenetu grynaisiais, kuo aš nebūčiau patikėjus, jei nebūčiau to mačius savo akimis. aš bijau žmonių, po tokių fokusų iš jų galima laukti bet ko, tikrai. 

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Haha, su sąskaita internetu grynaisiais priminei kitą TIKRĄ istoriją. Viena mergina gyveno kartu su močiute, ir jos abi dalijosi mokesčius už butą. Močiutė sąžiningai kas mėnesį eidavo į paštą ir apmokėdavo sąskaitėles. Anūkei pagailo, kad ji taip vargsta, ir ji pasiūlė: duok tu man tuos pinigėlius, ir aš sumokėsiu internetu. Močiutė sutiko, bet kažkaip jai įtartina tas pasirodė. Po poros mėnesių močiutė tikrina: tai kaip, apmoki tu tas sąskaitėles? Anūkė sako - jo, nesirūpink, viskas tvarkoj, va sėdau ir internetu sumokėjau. Močiutė į tai: O man vakar skambino iš interneto ir sakė, kad tu nesumokėjai…
  Nebijok žmonių. Jie mieli, pūkuoti ir juokingi ;)

 2. viktorija:

  heh. bet tai ten močiutė, o mano kaimynei maždaug trisdešimt! dar kai į adreso laukelį vedė sąskaitos už papildomas išlaidas nr, nieko labai nesakiau. bet po to paaiškėjo, kad ji apskritai norėjo už viską susimokėt atsinešus tą sąskaitą, skaitliukų parodymus ir pasą:)

 3. proz:

  o tuos grynuosius gal ketino į cd-romą kišt?:)

 4. viktorija:

  net nežinau, kaip ji ten viską buvo suplanavus fiziškai daryti - tiesiog kai jai pasakiau, kad 'jums reikia eit per elektroninę bankininkystę', tai ji sakė 'aaaaa… tada negaliu, pas mane visi pinigai grynais'.

Rašyti komentarą