BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

laisvadienių apmąstymai

per šias dienas ką supratau, tai kad viso blogio ištakos yra darbas. nes ta energija, kuri išnaudojama darbui, galėtų būti paskirta visuotiniam džiugesiui skleisti ir kitom linksmybėms. ir ne konkrečiai šitas darbas, kurį dirbu, yra blogis, o visi darbai, nes jei nedirbčiau šito darbo - dirbčiau kitą darbą, kur teisybė? kodėl, pvz, aš negalėčiau gyventi iš kritikos - aš labai puikiai kritikuoju visus iš eilės. (ir save tame tarpe, tik per mano sarkazmą kartais taip neatrodo, o atrodo, kad labai gerai apie save galvoju, bet dabar psss - aš jums pasakau, ir jūs žinokit, kad taip nėra). arba va, aš visiems galėčiau aiškinti, kaip gyventi. šitoj vietoj dar nesu tiek ištobulėjus, kad gerai viską išaiškinčiau ir pati sau, nes pastoviai kažkaip susivarau, bet kitiems tai turiu puikių patarimų. kita vertus, gal aš viską darau gerai, o viską suvaro tie kiti, nes jiems niekas nepaaiškina, kas ir kaip? taip ir bus.


 


…o šiaip va tokie angliški-ekvadoriški vakarai yra labai mieli, nors po to vidury nakties ir susivokiu bestovinti neaišku kur ir jau tikrai labai optimistiškai beieškanti dar važiuojančių autikų. ir net nelabai skaudu, kad kai suklykiu kur mano akmenys iš ekvadoro, man sako palikom uk, nes po to, kai aš nusivaipau ‘taip jūs man juos ir rankiojot’, cris’as sako tikrai, we’ve even made a video ’bout picking stones for viktorija, aš pareikalauju bent jau to video, o tada jie susižvalgę sako, kad ir tą paliko anglijoj.
et, tiek to. aš užtat būsiu pamergė ir turėsiu patį pukiausią pabrolį pasaulyje, vo!labanaktis, ryt - vėl blogis. reikia taupyt energiją.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą