BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kas yra geriau

ar žinote, kas yra daug geriau, įdomiau ir svarbiau, nei rašyti referatą apie vagysčių objektus ir subjektus, koncepciją ir prevenciją?
aš jums pasakysiu, kas yra daug geriau, įdomiau ir svarbiau, nei rašyti referatą apie vagysčių objektus ir subjektus, koncepciją ir prevenciją!


daug geriau, įdomiau ir svarbiau, nei rašyti referatą apie vagysčių objektus ir subjektus, koncepciją ir prevenciją yra:
miegoti, spalvinti akmenukus, ieškoti gyvenimo prasmės, valgyti mandarinus, apsipirkinėti, tingėti, sudarinėti planus, galvoti apie nieką, atsineši dar malkų iš sandėliuko, kepti bulves, skambinti kam nors papliurpti, daryti žvakę, nerasti rakto, šluostyti dulkes, siūti sukneles, dykinėti, ieškoti problemų, laukti sniego, lakuoti nagus, skaityti, kirptis plaukus, žiūrėti senas nuotraukas, linguoti pagal muziką, žadėti tuoj-tuoj pradėti rašyti tą referatą, skaičiuoti namų rozetes, keikti lochus, tikrinti, ar vis dar galiu išbūt nekvėpavus 1,5 min, guostis kitiems, kaip man blogai dėl to, kad turiu rašyti referatą ir dėl to, kad nebegaliu tiek išbūt nekvėpavus, galvoti apie dovanas ir nieko nesugalvoti, skabyti iš gėlės nudžiuvusius lapus, toliau piešti daug rutuliukų į užrašų knygutę, tikėtis geriausio, prisiminti nebaigtus darbus, norėti spanguolių, skaičiuot sukauptas atostogas, matuotis visokius drabužius ir maivytis, kvėpuoti.ir kai yra tiek dalykų, kuriuos veikti yra daug geriau, įdomiau ir svarbiau, nei rašyti referatą apie vagysčių objektus ir subjektus, koncepciją ir prevenciją, aš niekad neparašysiu to prakeikto referato apie vagysčių konc.., tpfu, t.y. objektus ir subjektus, koncepciją ir prevenciją, anei kitų dviejų su puse referatų per šitas dvi savaites, nu niekaip.
:(

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. "keikti lochus" - na jau turbūt po kelių mano blogo įrašų supratai, kad šitą punktą oi oi kaip užskaitau. Labai labai.
  ir tavo šitas įrašas toks teisingas teisingas.:) kai reikia padaryt kokį panašų dalyką, tai NET namus susitvarkau. Netyčia.

 2. viktorija:

  nu, tai ir aš nebeturiu kur dėtis, vis bandau nutolinti tą valandą, kai reikės atsidaryti word'ą. taip ir maluosi ratais.
  namų gal nesitvarkysiu, bet esu per žingsnį nuo to, tik per žingsnį…

 3. Galiu truputį padėti rašymą minutei ir kemaštuonioms sekundėms nenukrypdamas nuo temos :)

  http://www.youtube.com/watch?v=Y9NgXIkyiwk

 4. viktorija:

  aphex, matau, apsiskelbei, kad sergi. turėtum neturėti ką veikti!
  aš tau iš draugiškumo galiu kokį referatą perleisti.
  ką manai apie "Vagystės: objektai ir subjektai. koncepcija ir prevencija". a?

  a?

 5. proz:

  "Stumia Alisa per mišką karučius, dairosi susirūpinusi, kol apsidžiaugia radus - ant kelmelio sėdi drūta stora svari Priežastis Nedirbti" A.Žagrakalytė
  gerai būtų tokių prisirinkus. ir visuomet turėt kokią vieną kitą atsargoj..

 6. primena mano savijautą rašant pedagogikos skiedžiamajį darbą ((: užuojauta

Rašyti komentarą