BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kądarytkądarytkądaryt

aš suprantu, sprogsta tie visi burbulai ar bent jau bliūkšta, nu bet o jeigu tačiau aš radau savo Svajonių Namą? ir dar, kam beparodau, vietoj to, kad sakytų kvaiša, sako oooo, nuvažiuok apžiūrėti. aš nevažiuoju, nes man labiau patinka jau kokią savaitę žiūrėti į tą skelbimą ir galvoti, kad su tuo namu kas nors negerai: jei nuvažiuosiu ir pamatysiu, kad viskas gerai - nieko nebegalėsiu padaryti - Tai bus aukščiau už mane, aš pasiimsiu ten kažkiek daug paskolos (o aš juk prieš paskolas Iš Principo! ) ir jį nusipirksiu. ir būsiu Ponia Su Namu.
bet, jei jau turėsiu Namą, būsiu ne tik Ponia Su Namu, bet taipogi ir Ponia Su Įsipareigojimais, o įsipareigojimai dar nei vieno prie gero neprivedė. och, kaip sunku daryti tuos sprendimus.mano galvoj kažkas teliūškuojasi, jau antra diena.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Nepirk :) Visad idomiau gyvent tada, kai dar yra ko siekti. Kai gauni, pasidaro nebeidomu.

 2. Pirk. Nėr geresnio dalyko pasaulyje už jausmą "MANO!!!!!!" Iš patirties sakau. O įsipareigojimai - ką aš žinau, o ką, dabar įsipareigojimų neturi? Juk nuomą mokėt vis tiek reikia… Ne toks big deal, kaip kai kurie žmonės šneka…
  Tiksliau, pirma iš tikrųjų nuvažiuok pasižiūrėti. Kai aš maniau, kad radau svajonių butą, užėjus jis pasirodė visai nesvajoniškas. Teko kito ieškot (nu nes kaip ir pradėtas procesas).

 3. viktorija:

  aha, mane draugai jau užatakavo, vakare būsiu supakuota ir nuvežta apsižiūrėti:) (nes sakė, kad 'visai nieko', o aš sakiau, kad jei nusipirks namą, kurį radau AŠ - padegsiu)
  nuoma - ne įsipareigojimas, rytoj galiu sakyt 'išvažiuoju' ir išvažiuot, čia yra tik dviejų mėn užstato klausimas.

 4. m.a.m.:

  Nu Vika siusk man tuoj pat linka su tuo namu. Kaip as cia dar jo neivertines esu?

 5. viktorija:

  ką žinau, tai kad miegi. kiti sureagavo žaibiškai - l per 5 min pasisiūlė nuvežti, j sakė, kad irgi nori važiuoti, k vis pasigaudavo mane per gtalk'ą ir rėkdavo 'pirk namą!' ir liepė auginti bulbas, a sakė, kad jei nusipirksiu, 'tai bus tas pats, kaip pavogti jos būsimo vaiko vardą', o i skambino ir klausė 'ką veiki?' sakiau, kad dirbu. tada sakė 'o aš girdėjau, kad namus pirkinėji'.

  o tu tai nežinau. tu tai kažkoks keistas, negi tavęs šiais laikais Gandai nepasiekia? :)

  namo neberodysiu. ten šuns būda, o ne namas. l daug juokėsi ir fotografavo savo aifounu :|

Rašyti komentarą