BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vilniaus mieste grybų nėra (labas rytas)

 

kad jau aš labai zirsti nemoku, pasitelkiau pagalbon ievą ir vakar sėdint po tiltuku sujungusios pajėgas išsireikalavom, kad mus šiandien penktą ryto vežtų grybauti. tik kad po ilgų sukinėjimųsi vilniaus pakraščiais visi miškai pro mašinos langą atrodė labai jau netinkami grybams, todėl kažkokiam užkabory suradę lukoilą užsipirkom submarinų, stojom artimiausioj aikštukėj ir ant laiptukų gėrėm kavą vis dar besijuokdami iš k., kuris kategoriškai atsisakė kurti savo anketą vienam iš tų garsiųjų socialinių tinklų, todėl vakar ji paslaptingai susikūrė pati - ir ne bet kokia, o Žymaus Atleto Anketa, su prierašu, kad k - trečias žmogus pasaulyje po chuck'o ir čekuolio. ir kad jau jis toks įžymus, mes visi po biški registruojamės į jo fanus.

dar aš sakiau, kad reikėjo penktą ryto skambinti draugams ir džiaugsmingai šaukti į ragelį važiuojam grybauti!!! o ieva purtė galvą ir sakė tai daryti teisę turi tik tu, nes tu vienintelė iš mūsų neatostogauji.

ir tada jie sau išvažiavo maudytis, o gal pagaliau miegoti, o aš va sėdžiu čia.

jei atsinešit grybų ir bulvių, šiandien vakare kviečiu vakarienei ant stogo.

o šiaip tai marš visi dirbt.

Rodyk draugams

kuo jau spėjau pasipiktinti bevairuodama, arba PYYYPT


o kadangi jau vairuoju visas 3 dienas ir nuvažiavau garbingus 156,1 km, negaliu susilaikyt nepadarius dar vieno post'o apie mano brangią TP ir labai nebrangius kitų TP vairuotojus.

 

pirmiausia, tai aš sakau, apsispręskit. nes jei aš pagalvoju va, pravažiuosiu per baltą liniją tarp tų dviejų mašinų iki pat šviesoforo, tai jau čia labai blogai, aš nesilaikau saugaus atstumo ir t.t. o jei aš atsistoju už kažkurios mašinos ir ramiai laukiu, tai už manęs stovinčiam baisus įžeidimas, nes kaip gi prieš jo nuostabiąją tiuninguotąją krūčiausią pasaulyje tačką gali stovėti kažkoks nupiepęs motoroleris. praktiškai spjūvis į veidą, PYPINTI TOKIAM ŠŪDŽIUI REIKIA!!!

 

o pypinti aš leidžiu tik tokiu atveju, kai pvz jau labai didelis kamštis, ir aš pravažiuoju tą kamštį jau labiau A juosta, o iš paskos atvaro koks autobusas ar pan, ir tada jau gali man sakyti mažą pypt, kad susiprastinčiau. o kitu atveju tas PYYYYPT gali privesti prie to, kad suksiu tiesiai į Jus ir susitiksim Jūsų salone.

 

ir taip, aš dažnai nevažiuoju pačiu pačiu kraštu. nes jei galvojat, kad lietuvos kelių būklė bloga, tai pasivažinėkit lietuvos kelkraščiais: visi įmanomi grioviai, kanalizacijos šuliniai, iškilimai lietaus nutekėjimui ir pan gyvena būtent ten. jau geriau jūs mane apvažnėkit ir -visai galimas daiktas- tyliai keiksnokit, negu mane sumėtys ir aš nusisukiosiu rankytes kojytes.

 

merginos - jei norit, kad jums pypintų vien tam, kad pamojuotų, o ne pasukiotų pirštą prie smilkinio, važinėkit su sijonais. bet jau tų pypinimų tai apskritai nesuprantu. čia susižavėjimas? o į tuos šūksnius ir mojavimus nors viena atsako? o kam jums tai?

 

————–

 

…o su motoroleriu patapau ofiso žvaigžde. kolegos, kurie šiaip visada sveikindamiesi abejingai linktelėdavo galva, prasilenkdami į mane šnairuoja arba išsišiepę klausinėja niekų, kviečia kartu pietauti ir tarpusavyje veda diskusijas 'kur gi čia tą daiktą geriau pastatyti, kad niekas nepavogtų'.

 

ai, va, dar. aš atsiprašau savo būsimos mašinos, kuriai buvo sugalvotas puikiausias pasaulyje transporto priemonės vardas, bet tą vardą aš atiduodu motoroleriui. ponai ir ponios, pristatau jums Pupsiką Džiugaitį. paplojam.

Rodyk draugams

gerai, kad aš prie technikos.

nes aš į vakarą ėmiau ir pagalvojau, kad viskas kažkaip čia buvo ne taip. nes kai jau susimokėjau, man sakė imkit ir vežkitės, aš įsitvėriau ir taip ir išsistūmiau pro duris, net neįsivaizduodama, kaip tą daiktą užvesti. o instrukcijų knygelė - man turbūt reiks ryt nuskanuot jums kokį pls, kad matytumėt: tai yra tiesiog šviesti lapai, kur vietoj paveikslėlių juodi lopai, o į juos nuvestos rodyklės 'čia tas mygtukas'. nie-ko-ne-si-ma-to.

dar dvidešimt minučių tolėliau stoviniuojantiems diedams vaidinau spektaklį 'blondinė su aukštakulniais pirštukais bando pritaisyti motoroleriui bagažinę'. ir dar pyliau benzino. iš nestea butelio. ir aš nežinau, ar aš važiuodama rodau posūkius - o aš stengiuos rodyti posūkius! ir aš dar nežinau, kaip jį, tą mano motorolerį, išjungti. aš tiesiog ištraukiu raktelį.

ir nepažįstu kelio ženklų.

tai va, oi.

 

ir dar jam reikia vardo.

Rodyk draugams

drrannn drrrrannnnn

va, nuo liepos pirmos terkšt ir turim KET pataisą, kad jei yra motoras, tam motorui turi būti ir teisės. bet mūsų brangioj šaly, kaip žinia, karts nuo karto įstatymų įsigaliojimas nebūtinai iš tikrųjų yra įsigaliojimas, tad pranešu, kad ir šis kartas yra vienas iš tų. nes regitroj sakė mes nieko nežinom, testų parengtų nėra, teisių šablono nėra ir apskritai tvarkos kaip ir ką daryti nėra. o kad įstatymas yra, tai nieko nereiškia.
*** (didelis keiksmas), pabando iš manęs jų kas nors pareikalauti!


o iš tiesų ką aš norėjau parašyti, tai
nusipirkau!!!! motorolerį!!!! aš baikerė:)))!!!

Rodyk draugams

pastebėjimas

jei atsikeli 07.56, o iš namų paknopstom išbėgi 08.02, kasrytinei tragedijai ‘neturiu ką apsirengti’ nebelieka laiko.

Rodyk draugams

šešlėliai, arba pas mus už mistyping’us neatleidžiama

 

ievos laiškas:

Sveiki, kasparas prase paklausti, ar niekas neturite skecio nuo saules (ne paprasto skecio). Nes pasirodo jam po ligos reikia saules vengti:)? atsiliepkit jei turit, ka..


justo laiškas:

O seslelis nesueis?

 

ievos laiškas:

seslelis??????????

 

lino laiškas:

Man taip pat atrodo, kad seslelis sueitų. Praeitais metais aš mačiau, kad buvo pilną seslelių išsinuomot pagrindinėi Nidos aikštėj. Net mačiau prie paplūdimio vaikščiojo diedukas ir siūlė nuomotis seslelius

 

mano laiškas:

seslelius butinai imkit is dieduko, nes ten jie ekologiski. o tose aikstese tai visokiu brudu prikisa, kad tik zmogu apgauti, bjaurybes!

 

kaziaus laiškas:

Kadangi neturiu miegmaisio, nupirkit man taip pat sesleli. Arba mes gal su kasparu galesim vienu sesleliu dalintis, nes jam dienai reiks, a man nakciai :).

 

justo laiškas nr2:

Na jus ir durneliai. enough said

Rodyk draugams

varniai (ar žinai, kaip sunku būt celofanu)


aš rašysiu knygą, pavadinsiu ją “aš ir mano patarimai”, - pasakoja man justas, kai šį rytą gulėdami prie ežero stebim griaunamas palapines. tada pasižiūri į taduką, kuris ištraukęs iš vandens milžinišką padangą ją ritinėja ir siūlo žmonėm pirkti už 15lt (vėliau kainą leidžia ir galų gale prašo paimti už dyką, bet niekas nepasirašo). ir pirmas mano patarimas bus “pirkit padangą”, toliau krizena. tada liepia man jį fotografuoti būsimos knygos viršeliui ir bando nutaisyti mąslų veidą. o tadukas vis pribėga ir bėdavojasi, kad kodėl kodėl jis tos padangos negalėjo rasti penktadienį, tokia puiki padanga. nepirkit iš kitų agentų, tikrą prekę galiu pasiūlyti tik aš! apsisukęs šaukia nueinantiems ex-potencionaliems pirkėjams.


 


bliuzai kaip bliuzai, tavernoje rodėm muzikinius sugebėjimus iki kokių septynių turbūt (net ir aš klykavau, linas pasilenkęs sakė bet tai jūs klausos visai neturit, aš sutikau neturim, ir toliau dainavau), garantuotai dėl lino gitaros kažkokia mergaitė pasakė, kad mes šarmingi, linas slapta paprašė tai pakartot justui, justas dėl to labai nudžiugo ir iki pat išvykimo vis kartojo, kaip labai jis šarmingas. o kas buvo baisingai smagu man, tai tas, kad kažkuriam tarpe išėjo kalba apie gyvenimo užsiėmimus, aš mostelėjau ranka į mus ir sakiau tai kaip manai, ką mes visi baigėm ir man sakė aktorinį. užskaičiau tai kaip komplimentą ir daugiau nebesigilinau, nes jei dar po to būtų pasakęs, kad specialybė klounai, tai… na, patys suprantat.o lijo tik tada, kai mes nuspręsdavom numigti,

ir mercedes benz yra tobula daina tokioms kelionėms,

ir… ir viskas.


spiderbotai, spiderbotai daro ką tik spiderbotai daro, saugokitės, tai - spiderbotai

Rodyk draugams

bepročiai

kasparas susigavo barre sindromą ir vaikšto vilkdamas kojas po nervų skyrių. vienas jo palatokas įtariai šnairuoja į mus, kitas turi obuolį ant spintelės, bet visą laiką sėdi ir žiūri pro langą; kad netrukdytumėm nei vienam, nei kitam, tupim kambarėly su daug daug kėdžių ir šnekam apie tai, kaip kažkur užsienyje gaudo pabėgusius bepročius. o gaudo taip, kad šalia ligoninės pastato jiems autobusų stotelę, į kurią niekad neatvažiuoja joks autobusas. užtat tūlas beprotis, pabėgęs iš ligoninės, stoja ton stotelėn, nes reikia traukt namo. taip juos ir surankioja. mes sakom, kad dar geriau būtų karts nuo karto pro ten paleisti mikriuką su užrašu ‘į namus’. kaip patogu, galvotų beprotis. tiesiai į namus! net tysti iš stotelės nereiktų, suvažiuotų visi ramiai atgal.


rytoj bliuzai, pamenat? o kad jau k. sudaužė mašiną, visi talpinamės pas l. ir pas v., tad jei pamatysit mūsų susigrūdusias bei laimingas fizionomijas, pypinkit ir mojuokit.


 

Rodyk draugams