BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

sugalvojau!

sugalvojau Puikujį Planą, kaip man gyventi taupiau.


Taupiau, mano supratimu, tai ta situacija, kai po visų pasišvaistymų TURBŪT LABAI BE GALO ČIA IR DABAR reikalingiems pirkiniams pinigų lieka tiems daiktams, kurių man Iš Tiesų Reikia. Taigi, radau išeitį - vos gavus atlyginimą, prisipirksiu tų reikalingųjų daiktų, o po to jau nebeturėsiu pasirinkimo - teks gyventi taip, kaip galėsiu.


puikus puikus planas. ta proga nusipirkau kilą trešnių, valgiau ir planavau, ką pirksiu. iš pat pradžių pirmu numeriu pasirašiau ryškiai raudoną suknelę su baltais burbuliukais, bet po to ryžtingai… na, gal ir nelabai ryžtingai, bet išbraukiau. ir net užtušavau, kad širdies neskaudėtų. tai va, visu pirma pirksiu keptuvę ir puodą, nes nei vieno neturiu. nes niekada ir neturėjau. o jie, kiek girdėjau, turi savybę praversti. dar pirksiu daug žvakių, nes pas mane jau kokius tris mėnesius kambary nedega lemputė. aš ją galėčiau susitaisyti, bet kol milda buvo, man neleisdavo -užsimuši!!! klykdavo visaip (o kas, jos manymu, ta lempą įmontavo in the first place, a?), o dabar vienai pačiai nesmagu tuos laidus knebineti - nei kas greitąją iškvies, jei nusikratysiu, nei ką. (elektros atjungti nemoku ir nesimokinsiu). žodžiu, pirksiu žvakių. daug ir kvapnių. ir dar pirksiu dideli čiužinį, kad visi nuo alaus pavargę draugai mane geru žodžiu minėtų.


ir dar pirksiu daug kitų Labai Reikalingų Daiktų. Gal net samtį.


blyn, kaip aš laukiu to atlyginimo… ta nelemta italija pasiglemžė visas mano santaupas…

Rodyk draugams

sugrįžau

taip taip, sugrižau

truputėlį perkaitus - 38 laipsniai visgi ne juokas; truputėlį apsibrozdinus - kvailos lenkų lapės lenda po ratais; truputėlį apsikuitus – lagaminas nusviestas į kampą be prošvaiščių būti iškraustytu; truputėlį įdegus, bet tik labai labai truputėlį

truputėlį neišsimiegojus, truputėlį aptingus, truputėlį panikuojanti dėl nepadarytų darbų

truputėlį daugiau nei visada norinti kažką keisti gyvenime


bet grįžau.
Rodyk draugams

bliuzas ir lietus

pirmas vakaras buvo toks visai ramus. stripinejomes sau prie scenos. tik vienas veikejas labai stumdesi, tai as uzsirustinau, atsisukau ir supyliau ant jo puse bokalo alaus. bet ir i galva negavau, ir stumdytis tas apstojo, tai buvau gan savimi patenkinta. Victory is mine!!! (taip,  prisiziurejau Family Guy)

o ryte atsibudau gal 9.30, nes mano puikioji palapine uz 30 Lt, dideliam netiketumui, nusprende praleisti lietu. as i lauka, aisku, nelindau, nes ten buvo dar slapiau, tai taip ir vartaliojausi. radau palapines kampe dvi sasyskas, surijau. karts nuo karto paspardydavau palapines stoga - visai smagu, zinokit. o kai liutis pasidare tik lietus, nusigrudau pas bernus i palapine, pakeliau juos ir liepiau su manim uzsiimti.

bet tai kaip mane nustebino tadukas! geraja prasme. jis, nors ir atvaziavo su draugemis, visas toks dziugus dziugus vis uzsukdavo musu aplankyti. tai makalavo rankutemis, griebe semkiu lukstus pilnom saujom ir zarste juos aplink, zvygavo ten kazka ir pasakojosi, kaip su pankais po balas sokinejo. Tadas tiesiog ta vakara transformavosi i Super Tada ;) seniai jau toki ji maciau, gal nebent gudziais pirmu kursu laikais.

 

su justu degtines buteliui davem tomo varda ir uz didelius nuopelnus ta vakara, nors ir tusciam, bet leidom miegoti palapines prieangyje. (Oi, gaila, kad nematet lino veido, kai as pareiskiau, kad 'sia nakti su mumis miegos toks tomas'). o tada nusipirkom vyno ir ejom ieskoti draugu. sesdavom prie nepazistamu zmoniu ir snekedavom. Is pradziu tai visokiu nesamoniu papasakojau, pvz., kad as esu busimoji psichologe. tada as klausdavau visokiu gudriu psichologiskai skambanciu klausimu, o zmones vartydavo akis ir stengdavosi dar gudriau i juos atsakyti. matesi, kad bijo, kad kokios psichines ligos nediagnozuociau. bet po to pagalvojau, kad tai nera labai grazu is mano puses, tai nebeskiedziau (tikrai tikrai). mes taip bastemes iki sesiu ryto, tai prisibendravau su begalybe keistu zmoniu. poros vardus net prisimenu! vat.

ir visa laika lijo. mano kuprinej susiformavo vienas didelis slapias gniutulas.

 

tik kai tris valandas reikejo vienai pralaukt klaipedos stoty, jau buvo sunku pasidare: ir kojytem slapia, ir miego noris, ir bomzai nuo gretimo suoliuko smirda. emiau galvot, kad reiketu siaubingai persalt ir mirti, bet tada prisiminiau, kad negaliu, nes a) vasara persalt ne lygis; b) ketvirtadieni - italija. o kaip gi italija be manes :)

Rodyk draugams

aš ne viena

- šiandien darbe vaikščiojau su kojinėmis, išsipešiojusiais marškiniais, vienu momentu mečiau sąsiuvinį ant žemės, ėmiau ant jo šokinėti ir klykiau, kad imsiu tris mėnesius neapmokamų atostogų, - būtent taip atsakė mindė, kai bandžiau pasiguosti apie praėjusios dienos blogybes.


pasirodo, daugumai žmonių darbuose nėra lengva.


mečiau virkauti.


 


 


Linui jo mašinos tiuningas visai patiko. 

Rodyk draugams

atostogoms artėjant

šefas šiandien prisiminė, kad aš nuo pirmadienio pasiėmiau atostogų, kas Geram Darbuotojui yra nepriderama.

teko atklausyt porą moralų apie kažkokias nesąmones, kas, aišku, nėra labai jau didelė naujiena, bet aš paprastai (kai jau labai užknisa) sakau 'taip taip Mr. K” ir dingstu iš kabineto.

o šiandien man visaip pms'as, tai pasijaučiau baisiai nuskriausta, tada sukilo Pasaulinės Teisybės troškimas ir jau tada tai oi pasakiau, ka aš apie jį galvoju.


matyt, susimąstė, nes atsirideno į mano kabinetą ir atsiprašė. na, beveik atsiprašė. ta prasme, aš į tai žiūriu kaip į atsiprašymą.


nieko, aš tvirta moteris.

bet reikia kažką su šia diena daryti, kad nebūtų visai žlugusi.

einu klijuot lipūškių ant lino mašinos, tipo gimtadienio staigmena. jei viskas vyks pagal planą, ryt ryte jis turėtų truputėlį keiktis.

Rodyk draugams

apie žmones

šeštadienį vieno rajono policijos komisariato viršininkas -senas tėvo draugas- pasakojo, kaip ištrypė mūsų sodo kaimynės svogūnus.


- bet aš tai padariau labai elegantiškai, - linksėjo jis.


 


dieve, rodos, rimtieji žmonės, o jiems vis dar Dalykai nutinka.

Rodyk draugams