BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apsikuičiau iki ausų.

 

…kad nebūtų nuobodu gyventi, šiandien pramigau darbą, į jį bėgdama greitai mestelėjau tašėn stipriai česnakinę mišrainę - tokią česnakinę, kad kolegė net per savo amžiną slogą sakė oho. o mišrainės tai jau tikrai neturi to nusistatymo 'būsiu savo vietoje', o turi tą, kur 'išsitaškysiu į visas puses, ot specialiai'. aš dar kaip tyčia tą tašę visaip makalavau! dabar pas mane mojonezuota ir česnakuota viskas, ką tampaus kartu su savim, o ką tampaus, tai jūs jau žinot.

 

ir jau antra diena nerandu ofiso raktų. bet tyliu užpakalį suraukus: ryte atėjusi skolinuos raktą iš administratorės, o išeinant stengiuosi išbėgti pati pirma. ir niekam nieko  nesakysiu, nes man rodos, raktai galėtų būti ne kur kitur, o tam drabužių kunkule, kuris voliojasi prie mano spintos. nes jo vis nerandu laiko iškuisti. vakar, jau kai grįžau iš visur ir visaip, sakiau k., kuris mirksta su savo darbais klaipėdoj, geriu vyną ir nežinau, ar žiūrėt filmą, kurį man įrašei, ar pagaliau dulkes nuo spintos nušluostyt - štai kur dilema. tai jis man sakė ar durna su tom dulkėm. aišku, filmą. aš ir taip pati iš savęs neprisiruošiu apsitvarkyti, o dar jokio paskatinimo nesulaukiu… tai va, galgi jaugi netgi šį vakarą pavyks surast Viską, Ko Neberandu. nes trūksta ir visokių fotiko dangtelių, auskarų ir vieno sportbačio.

nors viskas iš tiesų priklauso nuo Susitikimo šeštą, nes, žinokit, turiu Plano Planą. galvojau, kad jis toks menkutis menkutis plano planelis, bet kai man pasakė, kad galimi kompromisai, sėdžiu ir dėliojuos savo argumentus. o jei Plano Planas pavirs į Planą, nė velnio aš nesitvarkysiu, aš geriau visą vakarą ant lovos šokinėsiu, nes oi kaip čia viskas būtų, oi:)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. kas gali but geriau uz padrikus minciu srautus apie cesnakine mishraine ((: look on the bright side! galetu but raktai pasimete tasheje o mishraine - rubu kunkule..

  2. viktorija:

    hehe, shiny. iš tiesų, tai būtų Kiek Blogiau :))

Rašyti komentarą