BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie kažką ir kažko krebždesius. noriu savo kepurės.

…jūs labai nepykit, man šiandien - kalbėjimo periodas. tai dar pasisakysiu. o pasisakysiu apie tai, kad šią naktį tarp mano visų drobių kažkas krebždėjo. ištisai. ir tada aš galvojau galvojau, ką gi man daryti - variantas vienas tai yra keltis ir tą kažką baidyti, tas kažkas pasibaidys ir išbėgs, ir tada jau bus labai baisu, nes bėgios po kambarį. variantas du tai yra ignoruoti ir apsimesti, kad ten vėjas šnara, iš idėjos. arba gerieji aitvarai, kurie man neša milijonus. ar gnomai, kurie vagia kojines, bet kalėdų proga  nusprendė visas jas man vienu metu grąžinti. ar dar kas.
pasirinkau ignoruoti. tai visą naktį taip ir varčiaus, nes vis mačiau, kaip kažkas kiekvienos drobės kampe pragraužia po skylę ir iš tų skutukų suka sau lizdą. skylę kairiajame kampe, jei ką domina detalės. dar galvojau, kokiu būdu galima tą skylę užlopyt. nesugalvojau. skaičiavau, kiek statistinis vienetas kažko gali pragraužti neatsišipindamas dantų. ir ką tas kažkas pas mane valgo, juk pas mane tik vakuoti stiklainiukai. ir dar bulvės.
viskas, jau apsiskelbiau, kad jei šiandien nesulauksiu katės - išprotėsiu.


o iš tikrųjų dar noriu nusipirkt spalvotą pripučiamą čiužinį ir eit ant tauro kalno.


j., atiduok mano kepurę, kurią aš tau geraširdiškai paskolinau šaltą žiemos naktį dar tais laikais, kai gyvenom antakalny, o tu - tu palikai pas l., o tas perleido a., atiduok!

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Silkė&mišrainė:

  tavo kepurė mėnesį važinėjo l bagažinėj ir laukė, kol bus atsiimta, bet nesulaukusi grįžo į spinta, kur (jei kas manęs paklaustų) jai ir vieta

 2. katino savininke:

  katina tai gavai, o esminiu padeku taip ir nesulaukiau..kazko cia nesuprantu. siaip ar taip sekmes tau, nes as tai ne per peles, o per katina nemiegojau sianakt;)

 3. Klausykite, tie mieli maži padarėliai yra puikus draugas tamsiais žiemos vakarais, o kad drobių negraužtų, pašerk tu juos kaip žmones, vis tik ne veltui jie pas tave atėjo, o ne pas kokį kaimyną… žino, kad gera esi.

 4. viktorija:

  esminių padėkų? pirmiau žiūrėsiu, ar man nebuvo iškištas brokuotas katinas! …o ji iš tiesų kvėpuoja į veidą - naktį pradėjo kišti savo ūsus, bet aš, žinodama, ką ji darys po to, iš karto įsikniaubiau į pagalvę. tai ji tik atsiduso ir nuėjo miegot:)

  aphex, atiduodu aš tau tuos draugus. aš pats sau geras draugas.
  o apskritai apie gerumą neskubėkite spręsti, aš su Jumis maloni tik todėl, kad gerai nepažįstu.

Rašyti komentarą