BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-ųjų planavimas

visos tos laisvos dienos yra gerai, bet negerai tada, kai reikia po to užmigti prieš darbo pirmadienį.
gulėjau gulėjau, o kad negulėt be tikslo, sumaniau, kad ir aš nusimatysiu savo ateinančių metų planus (kad būtų kam žlugti, taip). ir kad ir ką begalvojau, sugalvojau tik vieną: kitais metais išsikraustysiu, nes be visų mirštančių arba trenktų kaimynų, pelių ir malkų, mano langai per maži. (nusprendžiau aną dieną valgydama kopūstų sriubą). ir užuolaidos negražios! o čia jau dvi rimtos priežastys iš ten dingti.
bet tai pfff, aš kraustinėjuosi iš vienos vietos į kitą tris metus iš eilės, čia kaip jau ir buvo faktas be mano planavimo: aš tiesiog esu Žmogus Be Vietos.


tada galvojau, kad gal man prisiimti kokį va šiaip, utopinį planą, kaip  kad 'šiais metais gyvensiu geriau', bet kažkaip labai jau niekinga. planas 'gyvensiu be plano' irgi seniena, ne. bet kažkokio tikslo tai vis tiek reikia… tada dar biški prisiminiau, kaip ryte su t. lakstėm ir fotografavom pašto dėžutes ir nusprendžiau - va, šiemet parašysiu 10 tikrų laiškų. gal ir ne taip labai Didinga, bet Vis Šis Tas.o dabar einu vykdyt trumpalaikių planų, nes jei Suinteresuotiems Asmenims nepapasakosiu apie Kiaulaitę Peroksidiniais Plaukais ir Juodais Antakiais, sprogsiu, hehe.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Sveika įstojusi į žmonių be vietos klubą :) Per pastaruosius 3 metus gyvenu 5 vietoj. Sakau, gal visiems tokiems be vietos reikia susimesti ir nusipirkti namą!

 2. viktorija:

  …nebent kokį kilnojamą namą, kad galėtumėm karts nuo karto persinešti - Žmonėms Be Vietos sunku mesti įpročius makaluotis:)

 3. Anonimas:

  negražu slėpti gerus įrašus :(

 4. Klausyk, o tavęs negazdina tas nuolatinis makalavimasis visame kame? Man tai baisu darosi, kad besimakaluojant galų gale liksiu be nieko…

 5. viktorija:

  užteks tyčiotis! jau vien kaip sunkiai jį rašiau - oi, kaip klavišai tarp pirštų pynėsi:) ir dar sunkiau tryniau, nes netas nusijunginėjo… galėtumėt, pvz, Kai Ką ir nutylėti:) (net nedrįstu rašyti 'iš draugiškumo', susigalvokit priežastį patys).

  negąsdina, aphex. šią akimirką apskritai niekas manęs negąsdina - šią akimirką aš tam tiesiog neturiu laiko: man reikia gyventi, supranti? rytoj gal ir gąsdins. nežinau. apie rytojų visada sunku kažką pasakyti.

Rašyti komentarą